Paprykowe Trio dostarcza dietę pudełkową na terenie Gdańska.

Paprykowe Trio to catering dietetyczny, który tworzą ludzie z wiedzą i pasją. Teraz możesz z tego skorzystać także w Gdańsku. Wszystkie nasze starania skupiają się wokół stworzenia jak najlepszej diety pudełkowej. Lubimy karmić ludzi dobrym i zdrowym jedzeniem.

Teraz zdrowe jedzenie pudełkowe także w Gdańsku.

Od wielu lat pracujemy w branży gastronomicznej. Wiemy jak łączyć poszczególne składniki, aby stworzyć wyjątkową dietę, dopasowaną do potrzeb i do tego, co lubisz.

We współpracy z dietetykiem komponujemy zbilansowane posiłki. Wszystkie potrzebne organizmowi składniki znajdą się w potrawach, które zjesz. To zdrowe, odżywione ciało ma siłę do działania. Potrzebuje wsparcia każdego dnia, bo każdy dzień to wyzwanie.

Oprócz zdrowego jedzenia zapewniamy także bogactwo smaków i kolorów. Dieta nie może być nudna. Jemy przecież nie tylko po to, by żyć, ale także, by sprawiać sobie przyjemność.

catering dietetyczny, dieta pudełkowa

Zostań z nami na dłużej. Catering dietetyczny w Gdańsku się opłaca.

Bazujemy na najlepszych składnikach od lokalnych dostawców, co sprawia, że są zawsze świeże. Na tej bazie tworzymy nasze dania. Układamy menu z produktów sezonowych, wykorzystujemy, to co natura dała nam najlepszego.

W trosce o najwyższą jakość i świeżość naszych potraw, dostarczamy je w autochłodniach.

Te ekonomiczne i ekologiczne starania sprawiają, że możemy zaoferować catering dietetyczny dostępny na terenie Gdańska.

Im dłużej jesteś z nami, tym więcej zaoszczędzisz każdego dniaSprawdź.

W naszej ofercie znajdziesz aż 4 główne diety:

Wybierz tą, która najlepiej przysłuży się twojemu zdrowiu. Każdą z nich możesz dopasowywać do siebie pod kątem kaloryczności. Dokładamy wszelkich starań by przygotowane przez nas potrawy, każdego dnia były ciekawe i różnorodne.     

Nasz catering w Gdańsku to doskonałe rozwiązanie.

Chcemy, by jak najwięcej osób mogło korzystać z naszego cateringu. Nie każdy lubi gotować, ale każdy chce się zdrowo odżywiać. Nie każdy ma czas na robienie zakupów i tworzenie potraw. Nie każdy też posiada wiedzę na temat zdrowego komponowania posiłków na każdy dzień tygodnia. Sporo z tym zachodu. Nic w tym złego. My chętnie zrobimy to dla ciebie.

Ty możesz poświęcić ten czas na to, co lubisz najbardziej. Dysponuj swoim wolnym czasem, jak chcesz. Nie poświęcaj go na gotowanie. Zaufaj naszej marce i jedz zdrowo i kolorowo każdego dnia.